Bursa Yıldırım Evde Masaj Sezgi̇

yetişkinler kadar bebeklere de yapılan bir uygulamadır. Bursa yıldırım evde masaj Bebeklerin rahatlaması ve gelişimlerinin daha hızlı olması için önemlidir. Bebeğinize masaj yaparken ortamın sessiz olması gerekir. Banyo yaptırdıktan sonra ki zaman en uygun zamandır. Yıldırım evde masaj Kullanacağınız bebe yağı ellerinizin daha rahat kaymasını sağlar. Bebeğinize öncelikle yavaşça dokunun ve bölge bölge masaj yapın. Uygulayacağınız bası minimumda olmalıdır. Bursa yıldırım evde masaj .

Ayaklardan başlanıp diğer bölgelerle devam edilmelidir. Karın bölgesine uygulandığı zaman gaz sorunu ortadan kalkar. Karın bölgesine uygulamayı yaparken sağ alt taraftan başlanıp sola doğru u çizecek şekilde yapılmalıdır. Parmak uçlarınızı kullanın ve yavaş yavaş dokunuşlar yapın. Daha sonra bebeğin bacakları diz kapaklarından tutularak karın bölgesine doğru yavaşça itin ve çekin.

Bu sayede bebeğinizin mide ve bağırsakları rahatlayacak ve gaz sorunu ortadan kalkacaktır. Özellikle kolik bebeklerin tedavisinde oldukça önemli bir yere sahiptir. Gazını çıkaran bebek daha huzurlu ve mutlu olacaktır. Uykusu daha kaliteli olduğu için büyüme hızı daha yüksek olacaktır. Emmesi daha güçlü olacak ve anne sütü fayda sağlayacaktır.