Bursa Kestel Mutlu Son Masaj Ubeyde

Kadınların en büyük sorunu olan selülitin tedavisinde en etkili rolü masaj terapileri oynar. Bursa kestel mutlu son masaj Selülit oluşumuna neden olan ana unsur dolaşım bozukluklarıdır. Lenf ve kan dolaşımında meydana gelen dolaşım bozuklukları sonucu yağ dokusunda meydana gelen artış ile toksin maddeler birikir bunun sonucunda ise vücutta ve özellikle bacaklarda pütürlü bir görünüm ortaya çıkar. Selülitlerin giderilmesi amacıyla yapılan terapilerle lenf ve kan dolaşımı harekete geçer ve dokuların oksijenle dolması sağlanır. Kestel mutlu son masaj

Selülit masaj terapisi adı verilen yöntemle, deri altında meydana gelen kan dolaşımı iyileştirilerek damar çaplarının daralması ve kanın bacaklarda düzenli bir şekilde akması sağlanır. Kan dolaşımının düzenli bir şekilde akmasının sağlanması sonucunda hücrelere oksijenin yeterli miktarda gitmesi ve birikmiş olan toksin maddelerin atılması kolaylaşır. Bunun sonucunda özellikle bacaklarda oluşan pütürlü görünüm giderilir. Bursa kestel mutlu son masaj .

Ayrıca selülit tedavilerinde uygulanan iki türlü terapi yöntemi bulunmaktadır. Bunlardan birincisi lenf ve kan dolaşımını düzenleyerek vücuttaki toksin maddelerin atılması amacıyla uygulanan Dolaşım terapisi, ikincisi ise direk lenf bezlerine uygulanarak kan dolaşımını hızlandırmak amacı ile uygulanan Lenfatik Drenaj yöntemidir.