Bursa Orhangazi Evde Masaj Si̇m

, Arapça dilinde dokunma anlamını taşıyan “mass” ve Yunan dilinde yoğurma anlamını taşıyan “massein” kelimelerinden türetilmiş bir kelimedir. Bursa orhangazi evde masaj Derialtı dokusu, deri, iç organlar, kaslar, lenf ve dolaşım sistemlerinde mekanik ve sinirsel yollarla tedavi etkisi yaratmak amacıyla; uygulanan çeşitli darbeler, sürtmeler ve ovalamalar yardımı ile damarları genişletip, dokulara daha fazla kan akışı sağlaması amaçlanarak uygulanan bir yöntemdir.

Kas spazmları, tendonlarda meydana gelen iltihapları ve yaralanmış dokuların iyileştirilmesinde oldukça etkili olmasının yanı sıra masaj, uykusuzluk sorunu çeken insanların da bu problemini çözebilmektedir. Ayrıca migrenin, hipertansiyon kaynaklı baş ağrılarının, sancılı adetlerin ve kabızlığın neden olduğu rahatsızlıkların tedavisinde de oldukça etkilidir. Orhangazi evde masaj

130’dan fazla uygulama şekli olan masaj terapilerinden birkaçı Klasik (İsveç), Thai, Derin Doku, Refleksoloji, Aromaterapi, Boyun ve Sırt, Tay Yoga, Anti-Stres, Medikal, Lenfdranaj, Bali, Shiatsu, Chavutti Thirumal, Lomi Lomi Hawaii, Hamam Kürü, Mandara, Nefertiti, Çikolata Terapisi, Aloe Vera, Şarap Terapisi, Altın Terapi, Watsu, Kahve Peeling, Küba, Geleneksel Roma Terapisi, Kleopatra (Yosun) , Tui Na ve Anti Selülit diye sayılabilir.